Frame 24 is een bedrijf dat zich sinds 2009 specialiseert in property marketing, waarbij we fotografie, dronebeelden, interactieve grondplannen en nog veel meer in de strijd werpen om uw vastgoed zo aantrekkelijk mogelijk in beeld brengen.

Onze troeven:

  • 6 full time beroepsfotografen ter beschikking

  • 11 jaar en meer dan 12.500 panden ervaring

  • wij bieden een volledig marketingpakket aan met foto's, film, plannen, emailings en social media

  • uitvoering binnen de 48u na aanvraag, 24u later afgewerkte foto’s in de mailbox

  • wij werken in heel Vlaanderen en buitenland

Michel Jacques

fotograaf/

dronepiloot

michel@frame24.be

0474 80 11 75

Lina Oliveira

fotografe/

planning & sales

lina@frame24.be

0468 21 52 68

Steven Merckaert

fotograaf/

dronepiloot

steven@frame24.be

0485 86 98 76

Jordi Lauwers

fotograaf/

dronepiloot

jordi@frame24.be

0472 77 49 84

Jan Van der Heyden

fotograaf/

dronepiloot

jan@frame24.be

0497 59 43 99

Inge Christiaens

 fotografe/

general assistant

inge@frame24.be

0486 32 16 49

Chris Beelen

3D design/

photoshop

info@frame24.be

Kom je bij ons werken?

solliciteer via jan@frame24.be

Frame 24 | Laarstraat 8 | 2840 Reet| 0468/21 52 68 | lina@frame24.be | BE 0847 294 406

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube