Frame 24 is een bedrijf dat zich sinds 2009 specialiseert in vastgoedmarketing, waarbij we fotografie, dronebeelden, interactieve rondleidingen en nog veel meer in de strijd werpen om uw vastgoed zo aantrekkelijk mogelijk in beeld brengen.

Onze troeven:

  • 7 full time beroepsfotografen ter beschikking

  • 13 jaar en meer dan 20.000 panden ervaring

  • wij bieden een volledig marketingpakket aan met foto's, film, plannen, emailings en social media

  • uitvoering binnen de 48u na aanvraag, 24u later afgewerkte foto’s in de mailbox

  • wij nemen rechtstreeks contact op met de eigenaar/huurder/bewoner om de afspraken in te boeken om zo sneller te kunnen inspelen op de vraag

  • voor leegstaande panden komen we op kantoor de sleutels halen en terugbrengen zonder meerkost

  • wij werken in heel Vlaanderen en buitenland

Lina Oliveira

planning & sales

manager

lina@frame24.be

0468 21 52 68

headshots 2022-5.jpg
headshots 2022-12.jpg

Inge Christiaens

fotografe

inge@frame24.be

0486 16 32 49

headshots 2022-1.jpg

Michel Jacques

fotograaf/

dronepiloot

michel@frame24.be

0474 80 11 75

headshots 2022-2.jpg

Ellen De Groof

fotografe

ellen@frame24.be

0499 52 54 92

headshots 2022-4.jpg

Steven Merckaert

fotograaf/

dronepiloot

steven@frame24.be

0485 86 98 76

headshots 2022-3.jpg

Jordi Lauwers

fotograaf/

dronepiloot

jordi@frame24.be

0472 77 49 84

Danielle zww 1440.jpg

Danielle Rombaut

 fotografe

danielle@frame24.be

0478 66 46 84

Baziel.jpg

Baziel De Teckel

bewaker van het hoofdkantoor

baziel@frame24.be

Chris.jpg

Chris Beelen

3D design/

photoshop

info@frame24.be

Jan Van der Heyden

fotograaf/

zaakvoerder

jan@frame24.be

0497 59 43 99

headshots 2022-10.jpg