top of page

Frame 24 is een bedrijf dat zich sinds 2009 specialiseert in vastgoedmarketing, waarbij we fotografie, dronebeelden, interactieve rondleidingen en nog veel meer in de strijd werpen om uw vastgoed zo aantrekkelijk mogelijk in beeld brengen.

Onze troeven:

  • 10 full time beroepsfotografen ter beschikking

  • 15 jaar en meer dan 25.000 panden ervaring

  • wij bieden een volledig marketingpakket aan met foto's, film, plannen, emailings en social media

  • uitvoering binnen de 3 dagen na aanvraag, 24u later afgewerkte foto’s in de mailbox

  • wij nemen rechtstreeks contact op met de eigenaar/huurder/bewoner om de afspraken in te boeken om zo sneller te kunnen inspelen op de vraag

  • wij werken in heel Vlaanderen en buitenland

Elke Van Meulder

planning

elke@frame24.be

0499 70 26 17

headshots 2024 Q4 Elke-1.jpg
headshots 2024 Q4-9.jpg

Inge Christiaens

fotografe/

matterportspecialist

inge@frame24.be

0486 32 16 49

headshots 2024 Q4-4_edited.jpg

Michel Jacques

fotograaf/

dronepiloot/

matterportspecialist

michel@frame24.be

0474 80 11 75

headshots 2024 Q4-6_edited.jpg

Ellen De Groof

fotografe/

dronepilote/

matterportspecialiste

ellen@frame24.be

0499 52 54 92

headshots 2024 Q4-5_edited.jpg

Steven Merckaert

fotograaf/

dronepiloot

steven@frame24.be

0485 86 98 76

headshots 2024 Q4-8_edited_edited.jpg

Jordi Lauwers

fotograaf/

dronepiloot

jordi@frame24.be

0472 77 49 84

headshots 2024 Q4-7_edited.jpg

Danielle Rombaut

 fotografe/

dronepilote

danielle@frame24.be

0478 66 46 84

headshots 2024 Q4-3_edited.jpg

Marian Bortels

fotografe/

dronepilote

marian@frame24.be

0474 72 64 11

headshots 2024 Q4-2_edited.jpg
Framilie-18.jpg

Karen Claessens

fotografe/

dronepilote

karen@frame24.be

0494 59 87 85

headshots 2024 Q4-1_edited.jpg

Hilse De Groote

fotografe/

dronepilote

hilse@frame24.be

0473 94 21 24

headshots 2024 Q4 Fiene-1.jpg

Fiene Gielis

fotografe

fiene@frame24.be

0478 04 75 72

Jan Van der Heyden

fotograaf/

zaakvoerder

jan@frame24.be

0497 59 43 99

Framilie-18.jpg
bottom of page